Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

 250

 

 SPECYFIKACJA:

System operacyjny Android 4.4
Procesor:

Rockchip Cortex-A764 1.8 GHz

Procesor graficzny: bd
Pamięć wewnętrzna: bd
Pamięć RAM: bd
Audio: bd
Video:

bd

Rozdzielczość video do 7680 x 4320
Komunikacja:

wifi  , RJ-45, 

Tuner telewizji DVB-T brak
Złącza:

bd

Bluetooth: tak 4.0
Waga: bd
Wymiary: bd

B4S to nowy odtwarzacz multimedialny od Measy. Pracuje pod kontrolą Androida 4.4 KitKat i został przystosowany do odtwarzania filmów w wysokiej rozdzielczości – 4K. Urządzenie posiada preinstalowaną aplikację XMBC, która ułatwia korzystanie z multimediów.  

Measy B4S pełni funkcję odtwarzacza multimedialnego. Działa pod kontrolą Androida 4.4, ale do odtwarzania muzyki, filmów i zdjęć może korzystać z preinstalowanej aplikacji XBMC. Oprócz możliwości instalowania różnorodnych wtyczek (np. automatycznie pobierających napisy), aplikacja może być kontrolowana za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Dzięki dwupasmowemu Wi-Fi i portowi Ethernet, Measy B4S utrzyma stabilne połączenie z Internetem. Jest to szczególnie ważne, jeśli zdecydujemy się na oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio z Sieci.

Measy B4S może komunikować się z innymi urządzeniami za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0, która od poprzednich wersji różni się głównie mniejszym poborem energii i znacznie zwiększonym zasięgiem działania (do 100 metrów).

Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor Cortex-A764, który jest taktowany zegarem o częstotliwości 1,8 GHz. Jest to jeden z najwydajniejszych chipsetów firmy Rockchip i otrzymuje bardzo wysokie wyniki w testach wydajności (37510 pkt. w benchmarku AnTuTu).

Niestety nikt jeszcze nie przetestował tego urządzenia.

Jeżeli przeprowadziłeś jego testy lub znalezłeś ciekawą recenzję w sieci daj nam znać

redakcja.smarttest@gmail.com