Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

01

Ponieważ większość z was rozpoczęła lub zaraz rozpocznie okres wakacyjno-urlopowy, na naszym portalu nie mogło zabraknąć recenzji tak niezbędnego gadżetu jakim jest powerbank. Nasz wybór tym razem padł na bardzo ciekawie zapowiadający się bank energii - LAMAX 10 000 mAh Quick Charge, wyposażony jak sama nazwa wskazuje w funkcję szybkiego ładowania oraz przyzwoitą pojemność pozwalającą na przynajmniej dwukrotne naładowanie naszego telefonu. 

Zanim przejdziemy do właściwej recenzji wideo powerbank LAMAX 10 000 mAh Quick Charge, kilka słów na temat samego urządzenia. 

Niewątpliwie jego największymi atutami są: szybkie ładowanie, jakość wykonania oraz ilość wyjść i wejść USB. Zacznijmy może od wykonania ponieważ wbrew pozorom ma ono  duże znaczenie w przypadku urządzeń mobilnych do których przecież należy powerbank. Producent zastosował tu solidną metalową obudowę która dodatkowo została wzmocniona na krawędziach lekko podgumowanym tworzywem dzięki czemu możemy być spokojni o znajdując się wewnątrz ogniwa.  

Kolejnym atutem LAMAX 10 000  jest bogate wyposażenia w złącza USB. Do dyspozycji mamy tu dwa złącza USB z funkcją Quick Charge, złącze microUSB, oraz nowoczesne złącze USB-C: Co nam to daje? przede wszystkim możliwość równoczesnego ładowania aż trzech urządzeń i to z wykorzystaniem wspomnianej funkcji szybkiego ładowania, dzięki której telefon będzie gotowy do pracy w znacznie krótszym czasie (nawet o 60% ) A co jeżeli wasz telefon czy tablet nie obsługuje Quick Charge, dla LAMAX 10 000 to nie problem, urządzenia będą ładowały się tak szybko jak byście używali ładowarki z zestawu. 

Powerbank możecie ładować zarówno poprzez złącze microUSB lub jeżeli dysponujecie szybką ładowarką, poprzez wyjście/wejśćie USB-C co znacznie skraca jego czas ładowania. 

Jeżeli powerbank was zainteresował to zapraszam do jego wideo-recenzji 

I na koniec jak zwykle jeszcze kilka informacji technicznych.

Wejście (input)
• microUSB: 5 V / 2 A, 9 V / 2 A
• USB-C: 5 V / 3 A, 9 V / 2 A
Wyjście (output)
• 2×USB (QC 3.0): 3.6 ~ 6.5 V / 3 A, 6.5 ~ 9 V / 2 A, 9 ~ 12 V / 1.5 A
• USB-C: 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1.5 A
Pojemność 10 000 mAh
Technologia szybkiego ładowania Fast Charge
2×USB QC3.0 wyjście + USB-C złącze dl wejścia/ wyjścia (input/output)
Ładowanie wielu urządzeń naraz, w tym urządzeń USB-C
Dioda LED stanu ładowania
Ochrona przed przepięciami, przegrzaniem i przeładowaniem
Trwały metalowy korpus
Zaokrąglone krawędzie zapewniają wygodę i pewny chwyt
Typ baterie: Li-Polymer
Rozmiary: 135×70×13mm
Waga: 233 g