Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

 grafika

Kto z was nie słucha radia podczas przygotowywania codziennych posiłków, picia porannej kawy czy zmywania po obiedzie. Ponieważ jest to ważny element wyposażenia każdej kuchni postanowiłem przygotować dla was recenzję najnowszego radia od Fergusona, a mianowicie modelu Regent Cucina. Radio to oprócz typowych funkcji wyposażono w Bluetooth, zestaw głośnomówiący, podświetlenie blatu oraz timery i alarmy które z pewnością przydadzą się w każdej kuchni.

Zanim przejdziemy do recenzji jak zwykle kilka informacji wprost od producenta.

 

............Radio kuchenne podszawkowe Regent Cucina

Za jednym przyciśnięciem guzika posłuchasz swoich ulubionych utworów muzycznych i stacji radiowych, podczas gotowania i delektowania się jedzeniem. Do podstawowego wyposażenia należy poza tym tuner radiowy z pamięcią do 40 stacji radiowych oraz oświetleniem LED które pozwoli na oświetlenie twojej powierzchni roboczej w czasie gotowania.

Prosty montaż

Specjalnie przygotowany materiał mocujący umożliwi szybkie i proste przymocowanie do każdej płaskiej powierzchni w twojej kuchni!

Czy chcesz strumieniować ulubioną muzykę?

Z Regent Cucina jest to możliwe. Podłącz smartfon lub tablet przez Bluetooth, aby bezprzewodowo słuchać muzyki. Za odtwarzanie Twoich topowych hitów kulinarnych odpowiadają dwa głośniki stereo wspomagane przez pasywny systemem wzmocnienia niskich tonów, oprócz tego funkcja Bluetooth umożliwia wykorzystanie Cuciny jako zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu można w każdej chwili odbierać połączenia przychodzące za pomocą wbudowanego mikrofonu.

Ekran odporny na zachlapania!

Niewątpliwie to co wyróżnia Regent Cucina to  wodoszczelny wyświetlacz dotykowy, poprzez który steruje się całym radiem.Podczas gotowania, bez problemu obsłużysz radio odbiornik, a po jego zakończeniu  oczyścisz zabrudzony wyświetlacz.

Gotuj z Cucina!

Ustawiany timer czasu gotowania, idealnie sprawdzi się podczas pieczenia czy przygotowywania potraw wymagających dokładnego przypilnowania odpowiedniego czasu gotowania. Cucina posiada również obszerne funkcje  dodatkowe takie jak budzenia z programowanym, podwójnym alarmem i funkcją drzemki oraz sleeptimer (wyłącznik czasowy) uzupełniają zakres funkcji urządzenia. Sygnał budzenia można wybrać – poprzez radio lub poprzez sygnał dźwiękowy.

Wejścia/Wyjścia

1. Mocowanie do uchwytu montowanego pod szafką kuchenną
2. Antena przewodowa FM
3. Gniazdo DC INPUT (dla wejścia zasilania 5V 2A DC)
4. Przyciski sterowania
5. Mikrofon
6. Pokrętło ustawień
7. Wyświetlacz
8. Lampa LED
9. Głośniki z zaawansowanym pasywnym systemem 

 A teraz  zapraszam do recenzji radia Ferguson Regent Cucina