Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

SMARTVIEW 7 dol

Dwa tablety o różnej specyfikacji i wielkości ekranów nowej marki SmartView, trafiły do sprzedaży. Odpowiada za nie firma mPTech lepiej znana z brandów myPhone i HAMMER.

 

Produkty z rodziny  po raz pierwszy zostały zaprezentowane podczas targów MWC 2018 w Barcelonie. Modele tabletów 7 3G i 9,6 3G wspiera czysty, bezpieczny i certyfikowany przez Google system Android 7.0 Nougat, poza tym urządzenia różnią się parametrami, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

– Tablety świetnie sprawdzają się do przeglądania internetu, oglądania filmów, słuchania muzyki,
a nawet czytania czy też zabawiania dzieci. Z powodzeniem mogą stanowić gadżet domowy, wykorzystywany do relaksu lub w pracy – jako narzędzie biurowe, nawigacja samochodowa bądź platforma do prezentacji oferty czy obiektów referencyjnych. Tablet w większości codziennych zadań i w rozrywce może zastąpić komputer – tłumaczy Mirka Bartmańska, Kierownik marketingu w firmie mPTech.

SmartView 7 3G to poręczny tablet z mniejszym, 7-calowym ekranem (TFT, rozdzielczość 1024x600 px). Z tego względu świetnie sprawdzi się jako nawigacja samochodowa lub wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające także nawiązywanie połączeń telefonicznych oraz słuchanie muzyki. Tablet jest na tyle lekki i mały, że bez żadnych problemów zmieści się do torebki czy plecaka. Wyposażony jest w GPS, DualSIM, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz modem 3G zapewniający dostęp do internetu i wszystkich aplikacji. Jego stabilne działanie to zasługa czterordzeniowego procesora oraz
1-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM. Użytkownik ma możliwość przechowywania danych na dysku o pojemności 8 GB, który można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD.
Za długi czas pracy urządzenia odpowiada akumulator 2400 mAh. Tablet 7 3G dostępny jest
w czarnym kolorze, w cenie 249 zł.

SmartView 9,6 3G to tablet z bardzo dużym, przestronnym wyświetlaczem 9,6 cala (1280x800 px), dzięki któremu można w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu. Obraz wspiera technologia In-Plane Switching, więc użytkownik otrzymuje dużo szersze kąty widzenia w porównaniu z tradycyjnymi tabletami i możliwość wspólnego, wygodnego oglądania filmów ze znajomymi. Urządzenie wyróżnia się wyjątkową stylistyką i podwyższoną wytrzymałością ponieważ ma metalową obudowę.
Jej wnętrze skrywa czterordzeniowy procesor i 1 GB pamięci RAM, dzięki czemu jego praca jest stabilna. Ten model również jest wyposażony w 3G dające dostęp do intetnetu, skrzynki e-mail
i aplikacji. Do dyspozycji użytkowników na dysku jest 16 GB pamięci, które można zwiększyć
o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD. Tablet jest wyposażony w  Dual SIM, GPS, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz głośnik 1W. Za jego długi czas pracy bez konieczności ładowania odpowiada bateria 5000 mAh. Tablet 9,6 3G dostępny jest w czarnym kolorze, w cenie 399 zł.

Oba tablety SmartView: 7 3G i 9,6 3G posiadają funkcję Express Charging, dzięki czemu wystarczy zaledwie kilkanaście minut ładowania akumulatora, aby sprzęt działał nawet do kilku godzin.
Tablety mogą też służyć jako power bank, co jest dodatkową zaletą. W zestawie załączone są również słuchawki.

W przyszłości portfolio SmartView ma wzbogacić 8-calowy tablet z szybkim internetem LTE.

Kategoria SmartView będzie rozszerzana o inne urządzenia zapewniające rozrywkę, komunikację
i ułatwienie codziennych zajęć.