Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Torino S 3

Coolpad dba o innowacyjny wygląd, wysoką jakość i niską cenę – cechy te gromadzi w jednym smartfonie Torino S. Ten telefon daje dostęp do LTE, portu podczerwieni IR i czytanie linii papilarnych, a dostępny będzie w Polsce, w kolorze białym i szampańskim, w cenie 749 zł!

Coolpad Torino S jest zainspirowany naturą, dlatego ma wyjątkowy kształt i jest delikatny w dotyku, a zakrzywione szkło 2.5D nadaje mu wyjątkowy wygląd. Torino S jest wyposażony w wyświetlacz 4,7 cala o rozdzielczości HD (1280 x 720, z 312,5 pikseli na cal) i czytnik linii papilarnych.

Ponadto, smartfon ten umożliwia Dual SIM, obsługę superszybkiej sieci LTE, 2 GB pamięci RAM + 16 GB pamięci ROM, jak również możliwość rozbudowy o kartę Micro SD. Torino S zawiera procesor Qualcomm Snapdragon 410 Quad Core 1.2GHz. Telefon pozwala użytkownikowi zaprogramować skanowanie odcisku palca dla 5 palców i realizację różnych zadań: odblokowanie, uruchomienie aplikacji, szybkie zdjęcie lub selfie, nagranie rozmowy i bezpieczne płatności.

Czytnik linii papilarnych jest tak szybki, że odblokowanie trwa pół sekundy, a zrobienie zdjęcia 0,24 sekundy. Czujnik jest również w 99,9% niezawodny, nawet gdy palce są mokre. Smartfon posiada powłokę, która została sprawdzona poprzez test 10 milionów dotknięć.

Torino S jest wyjątkowo szczupły (7,9 mm), zawiera pilota na podczerwień i OTG. Wyposażony jest w kamerę 8MP z tyłu i 5MP z przodu. Smartfon posiada nowy system operacyjny Android ™ 5.1 Lollipop oraz COOL UI 8.0. Żywotność baterii wynosi 1800 mAh. Wymiary telefonu: 139 x 67,8 x 7,9mm. Torino S będzie niebawem dostępne w sklepach, w kolorze białym i szampańskim, zaś przybliżona cena to: 749 PLN.