Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

P6 eMagic 1X

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 10 lat, wprowadza do oferty telefon P6 eMagic, pierwszego smartfona z funkcją Magic Touch .

 “Wierzymy, że kiedy chodzi o technologię, ludzie zawsze szukają najlepszych rozwiązań, aby ich życie było łatwiejsze i mogli zaoszczędzić swój cenny czas. Mając to na uwadze, szczegółowo zbadaliśmy zachowania użytkowników technologii mobilnej. Analizując ich potrzeby stworzyliśmy pierwsze rozwiązanie ułatwiające przejście z jednej aplikacji do drugiej, bez powrotu do ekranu głównego. Tak narodził się Magic Touch, aplikacja którą będziemy dalej rozwijać w celu zapewnienia jak największej wygody naszych użytkowników.” - mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.

Włączenie funkcji Magic Touch sprawi, że użytkownicy będą mogli korzystać z menu bocznego, do którego są w stanie dodać skróty nawet do 15 ulubionych aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu, korzystanie z naszego telefonu staje się jeszcze prostsze i bardziej komfortowe. Intuicyjna funkcja Magic Touch z łatwością dopasowuje się do lewej lub prawej części ekranu, w zależności od ręki, którą będzie obsługiwane urządzenie.

P6 eMagic jest pierwszym urządzeniem wykorzystującym funkcję  Magic Touch. 5-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS oraz ergonomiczny kształt P6 eMagic umożliwi użytkownikowi korzystanie ze smartfonu jedną ręką. Ponadto, korzystanie z aplikacji Magic Touch podkreśla  subtelne krzywizny ekranu 2.5D, który jest bardzo miły w dotyku.

P6 eMagic to smartfon Dual SIM wyposażony w procesor Quad-Core 1.3GHz i 1GB pamięci RAM. Pracuje na systemie operacyjnym Android 5.1 Lollipop, zapewniającym niezwykłą wydajność użytkowania. 16GB pamięci Flash może być powiększone za pomocą karty microSD aż do 128GB, w trybie Single SIM.

Główny aparat o rozdzielczości 8MP posiada wiele genialnych funkcji: Dodaj więcej ostrości zdjęciu używając funkcji Widoku wielokątowego, uchwyć niesamowite krajobrazy w trybie Panoramy, rób idealne zdjęcia ruchomych przedmiotów z funkcją Śledzenia ruchu oraz rejestruj długie procesy na krótkich filmach za pomocą funkcji Upływ czasu (film poklatkowy). Przedni aparat o rozdzielczości 2MP posiada zaś funkcję  Piękna Twarz , która jest idealna dla miłośników selfie.

Smartfon P6 eMagic  wyposażony jest w funkcję Inteligentnego Oszczędzania Energii, która automatycznie dostosowuje parametry urządzenia w celu wydłużenia czasu pracy na baterii bez ładowania , podczas gdy Niestandardowe Oszczędzanie Energii pozwala użytkownikowi ustawić własny plan oszczędzania energii, regulując jasność ekranu, zamykając aplikacje działające w tle lub wyłączając wybrane funkcje.

Ponadto, urządzenie za pomocą funkcji Inteligentnych gestów  doprowadzi Cię bezpośrednio do żądanej aplikacji: ekran zostanie odblokowany poprzez dwukrotne stuknięcie, przesunięcie palcem w górę otworzy aplikację aparatu, podczas, gdy narysowanie określonej litery na wyłączonym ekranie włączy odpowiednią aplikację.

Smartfon P6 eMagic dostępny jest od dzisiaj w przedsprzedaży, w cenie 449 PLN. Wysyłka urządzeń rozpocznie się 15 kwietnia 2016.