Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

 

 

SPECYFIKACJA:
Wyświetlacz: 5,2 cala, LCD Full HD (1920 x 1080)
Sieć  3G, LTE
Procesor: Qualcomm® Snapdragon™ 808 1.8 GHz, sześciordzeniowy 64-bitowy
Procesor graficzny: b.d
Pamięć wewnętrzna: 16-32 GB
Pamięć RAM: 2 GB
System operacyjny: Android 6.0 Marshmallow
Tylna kamera: 12.3Mpx Wielkość piksela matrycy 1,55 µm, Przesłona f/2,0, Laserowy autofokus
Przednia kamera: 5Mpx 
Nagrywanie wideo: 4K (30 kl./s)
Akumulator: 2700mAh
Karty pamięci: b.d.
Dual SIM: Nie
WiFi: 802.11 b/g/n Tak
Bluetooth: Tak, 4.2
GPS: Tak
Waga: 136g
Wymiary: 147,0 x 72,6 x 7,9 mm

5X to dumny członek rodziny Nexus – jest niewielki i lekki, oferuje bezkompromisową wydajność i pozwala cieszyć się każdą chwilą. Pod wyświetlaczem o przekątnej 5,2 cala kryje się szybki jak błyskawica sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808. Dzięki niemu urządzenie nie tylko świetnie działa, ale jest też dostępne w przystępnej cenie.

ZAAWANSOWANY APARAT, KTÓRY WYCHWYTUJE JESZCZE WIĘCEJ ŚWIATŁA

To najlepszy uniwersalny aparat, jaki kiedykolwiek umieściliśmy w urządzeniu z rodziny Nexus. Swoje możliwości pokazuje najlepiej wtedy, gdy warunki oświetleniowe nie są idealne. Większe piksele (1,55 μm) wychwytują więcej światła nawet przy słabym oświetleniu, dzięki czemu zdjęcia są wyjątkowo szczegółowe i ostre. Aplikacja Aparat Google działa jeszcze szybciej, więc nie umknie Ci żadna ważna chwila. Poza tym w aplikacji Zdjęcia Google możesz łatwo przeglądać swoje fotografie i zawsze masz je pod ręką.

Nexus 5x z czytnikiem linii papilarnych jest bezpieczniejszy, a do tego upraszcza korzystanie z systemu i aplikacji. Czytnik znajduje się z tyłu urządzenia, dopasowując się do naturalnego ułożenia dłoni na telefonie. Wystarczy jedno dotknięcie, by włączyć telefon i łatwo odblokować dostęp do aplikacji. Nie musisz zawracać sobie głowy wpisywaniem haseł, a zamiast nich możesz używać swojego unikalnego odcisku palca, by przeglądać emaile i zdjęcia albo robić zakupy przy użyciu Android Pay (tylko w USA).