Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

 

SPECYFIKACJA:
Wyświetlacz: 5,2" Full HD (1080x1920)
Sieć  3G, LTE
Procesor: Qualcomm® Snapdragon™ 800, 4-rdzeniowy 2.26GHz
Procesor graficzny: Adreno™ 330
Pamięć wewnętrzna: 16 GB
Pamięć RAM: 2 GB
System operacyjny: Android 4.4.2 KitKat
Tylna kamera: 13Mpx CMOS AF BSI z OIS (Optyczna Stabilizacja Obrazu)
Przednia kamera: 2.1Mpx 
Nagrywanie wideo: b.d.
Akumulator: 3000mAh
Karty pamięci: b.d.
Dual SIM: Nie
WiFi: 802.11 b/g/n Tak
Bluetooth: Tak, 4.0
GPS: Tak
Waga: 143g
Wymiary: 138.5 x 70.9 x 9.14

G2 to zaczerpnięty z doświadczenia, dynamiczny smartfon przeznaczony dla szerokiego grona wieloaspektowych indywidualistów. Pozwala na współpracę najpotężniejszych komponentów, zachwyca instynktowną konstrukcją i oferuje głębię unikalnych i intuicyjnych doświadczeń użytkownika. Od towarzyskiej młodzieży, która wykorzysta go dla jego wyjątkowej wydajności, przez zdecydowanych profesjonalistów, którzy wesprą się na jego mocy by wzbogacić swoje kariery zawodowe, do zorientowanych na rodzinie osób, którym zaawansowany aparat pozwoli uchwycić każdy urzekający moment - G2 to telefon dla Ciebie.

Zobacz obrazy przejrzyste i w żywych barwach. Ekran 5.2" Full HD IPS zastosowany w G2 dostarcza Ci doskonałych wrażeń wizualnych dzięki połączeniu prawdziwych kolorów natury, ostrego tekstu, wysokiej jakości detali i kinowemu formatowi 16:9.

Jego bogata rozdzielczość 423 pikseli na cal pokazuje każdy detal, a wyświetlacz Full HD w technologii IPS daje Ci jasną biel, bardziej dokładne, realistyczne odwzorowanie barw bez nadmiernego nasycenia i zmęczenia oczu. Tak więc niezależnie, czy oglądasz przyrodę w Full HD, zdjęcie wykonane na tle prawdziwie niebieskiego nieba, czy też kupujesz buty w idealnym odcieniu czerwieni, będziesz mieć zawsze autentyczny widok na to, na co patrzysz.