Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

 ice screenshot 20181209 154747

Zastanawialiście się kiedyś jaką rzeczywistą pojemność ma bateria w waszym smartfonie czy tablecie, jakim prądem ją ładujecie, czy wasze kable USB nie powodują że ładowanie jest znacznie dłuższe niż powinno? Jeżeli tak, to bez wątpienia zainteresuje was dzisiejsza recenzja testera USB który przyjechał do nas wprost ze sklepu Banggood.com. 

Ponieważ często na naszym portalu przeprowadzamy testy zarówno smartfonów, ładowarek jak i powerbank-ów, postanowiłem zaopatrzyć się w  tester USB który pozwoli nam zweryfikować informacje podawane przez producentów, tak aby dostarczyć wam jak najbardziej wiarygodne dane na ich temat.

Wybór padł na miernik / tester UM24C, który dostępny jest aktualnie w sklepie Banggood.com w atrakcyjnej cenie 59.85 (tutaj aktualny link do produktu -http://bit.ly/2PzbGwx)

Zanim przejdziemy do recenzji kilka informacji technicznych:

ice screenshot 20181209 154828

Miernik UM24C przeznaczony jest do wykonywania pomiarów parametrów elektrycznych na porcie USB. Za jego pomocą zmierzycie  napięcie,  prąd, moc, rezystancję/impedancję obciążenia, pojemność ładowanego akumulatora czy też pomiar zużytej energii elektrycznej. Wszystkie wyniki będziecie mogli obserwować zarówno w na wyświetlaczu miernika jak i ekranie waszego telefonu a to dzięki łączności bluetooth i dedykowanej aplikacji, która co ważne jest w języku polskim.

Zapraszam do wideo-recenzji miernika UM24C

Miernik kupicie w sklepie Banggood.com pod tym linkiem - http://bit.ly/2PzbGwx