Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

r400nv 1

NAVITEL R400 NV to niedroga kamera samochodowa z Night Vision do podstawowych zastosowań.  W recenzji zobaczysz jak została wykonana, jakie posiada funkcje oraz zapoznasz się z nagraniami zarejestrowanymi przez kamerę zarówno podczas przejazdów w dzień  jak i w nocy. sprawdź czy warto ją kupić !

 Wysoka jakość nagrywania w nocy

Wideorejestrator NAVITEL R400 NV to kompaktowa kamera wyposażona w zaawansowany sensor SC2363 (night vision) oraz wysokiej jakości system optyczny. Dzięki temu filmy pozostaną szczegółowe nawet podczas nagrywania przy słabym oświetleniu.

Asystent na drodze

NAVITEL R400 NV będzie Twoim niezastąpionym pomocnikiem na drodze. Wideorejestrator nagrywa w jakości Full HD (1920x1080), 30 kl./s. Kąt obiektywu 120° pozwala zarejestrować wszystko, co dzieje się na drodze przed samochodem, włącznie z sąsiednimi pasami ruchu i poboczem.

Ochrona ważnych plików

Zastosowany w urządzeniu standard kompresji pozwala na zachowanie plików w świetnej jakości, zajmując przy tym niewiele miejsca. Wszystkie filmy nagrywane są w trybie pętli i przechowywane na karcie microSD do 64 GB.

Bonus – licencja Navitel Navigator

Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem otrzymują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który umożliwia zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy.

Recenzja Navitel R400 NV