Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

 1 350x250 device

NAVITEL R300 GPS to nieduża kamera samochodowa wyposażona w GPS oraz ostrzeżenia o fotoradarach. W recenzji zobaczysz jak została wykonana, jakie posiada funkcje oraz zapoznasz się z nagraniami zarejestrowanymi przez kamerę zarówno podczas przejazdów w dzień  jak i w nocy. sprawdź dlaczego warto ją kupić !

Wielofunkcyjny

NAVITEL R300 GPS to kamera samochodowa, która skupia w sobie cechy wideorejestratora, cyfrowego prędkościomierza oraz informatora GPS.


Wysoka jakość nagrywania w nocy
Wideorejestrator NAVITEL R300 GPS został wyposażony w zaawansowany sensor GC2053 (night vision) oraz 4-warstwowe szkło soczewki. Dzięki temu jakość nagrań pozostanie wysoka nawet przy słabym oświetleniu.


Bezpieczeństwo podróży
Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS oraz aktualnej bazie danych, kierowca otrzymuje istotne informacje o fotoradarach, potencjalnie ryzykownych miejscach oraz obiektach usługowych. Inteligentny system zapewnia wizualne i dźwiękowe powiadomienia, które ostrzegają na 450m przed fotoradarem lub innym obostrzeniem na drodze.


Wysokiej jakości optyka
Nowoczesna matryca GC2053 (night vision) i 4-warstwowe szkło obiektywu zapewniają wysokiej jakości filmy w Full HD (1920x1080), nagrywając 30 kl./s. Kąt obiektywu 140° pozwala zarejestrować wszystko, co dzieje się na drodze przed samochodem, włącznie z sąsiednimi pasami ruchu i poboczem.


Bonus – licencja Navitel Navigator
Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem otrzymują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który umożliwia zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy.

 

 Sprawdź aktualne ceny NAVITEL R300 GPS - https://www.ceneo.pl/83599994#cid=33220&crid=278049&pid=980