Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

mivue c540 camera merge

W dzisiejszym odcinku recenzja wideorejestratora samochodowego Mio MiVue C540. W materiale zapoznacie się z wykonaniem i funkcjami tej kamerki oraz zobaczycie kilka zarejestrowanych przejazdów w rożnych warunkach oświetleniowych zarejestrowanych Mio C540

 

Kamera MiVue™ C540 ma dwa sensory optyczne Sony i obiektyw szerokokątny 130° stopni, aby nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości 1080p full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. To pozwala zarejestrować tablice rejestracyjne, znaki drogowe czy inne detale na drodze, aby później wykorzystać nagrania do potwierdzenia swojej wersji wydarzeń. Stosowanie sensorów Sony i niskiej przysłony sprawia że rejestrowany po zmroku obraz jest doskonałej jakości.

3- Osiowy czujnik G
Czujnik wstrząsów wykrywa nagłe zmiany ruchu czy kolizje oraz automatycznie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i chronione przed nadpisaniem.

Dzięki najnowocześniejszej technologii urządzenia serii MiVue™ C540 aktywują się automatycznie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu. Dzięki temu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem. Wymaga Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Mio MiVue C540 - recenzja / test