Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

mm210 chilli

Manta BoomBox MM210 to urządzenie, które idealnie spełni zadanie domowego radio, czy odtwarzacza mp3. Kompaktowe wymiary i możliwość zasilania za pomocą baterii sprawiają że radio świetnie nadaje się też na weekendowe wypady za miasto czy na działkę. Jego atutem jest niezłe wykonanie oraz atrakcyjny design który z pewnością przyciąga uwagę.

Manta BoomBox MM210 jak na swoją cenę która oscyluje w granicach stu złotych, to całkiem udany sprzęt. Za tą niemal symboliczną kwotę otrzymujemy urządzenie mogące pochwalić się niezłym wykonaniem, ciekawym designem oraz szeregiem dodatkowych funkcji takich jak czytelny wyświetlacz, możliwość odtwarzania muzyki z nośników USB, wejście AUX czy też wejście mikrofonowe. 

Jeżeli chodzi o walory muzyczne to BoomBox MM210 wypada przyzwoicie, choć oczywiście trzeba pamiętać że wyposażony jest on tylko w dwa głośniki o mocy 3W każdy, tak wiec nie ma co liczyć że będzie jakoś super głośny. Pomijając jednak kwestie maksymalnej głośności trzeba przyznać że BoomBox MM210 gra czysto oraz dobrze radzi sobie z odtwarzaniem zarówno niskich jak i wysokich tonów.

BoomBox MM210 jako odbiornik radiowy służący do słuchania muzyki w domu czy podczas wypadów w plener jak najbardziej powinien wam się sprawdzić, natomiast jeżeli szukacie sprzętu do rozkręcenia większej imprezy to zdecydowanie poszukajcie czegoś mocniejszego np. takiego głośnika o naprawdę dużej mocy LINK.

Zanim przejdziemy do wideo-recenzji BoomBoxa MM210 którą dla was przygotowałem jeszcze kilka informacji technicznych.

Wbudowane głośniki: 2
Moc głośników: 2 x 3 W
Zasilanie: AC 230 V ~ 50 Hz
Waga: 1.3 kg
Radio FM: TAK
Radio AM: NIE
Wyświetlacz: LCD
Odtwarzanie MP3: TAK
Bluetooth: NIE
NFC: NIE
Port USB: TAK
Wejście AUX: TAK
Wyjście słuchawkowe: TAK
Pasmo przenoszenia: 100 - 16 000 Hz
Pilot: NIE
Zasilanie bateryjne: 4 x R14
Wymiary: 265x215x135 mm

Recenzja Manta BoomBox MM210