Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Opaska Hykker SmartyFit 3 3

Moda na aktywność fizyczną sprawiła że coraz częściej sięgamy po opaski fitness które pozwalają monitorować nasze działania oraz mobilizują nas do podjęcia wysiłku. Jeżeli jeszcze nie masz takiej opaski to jak najszybciej wybierz się do sklepów sieci Biedronka gdzie od poniedziałku 24-09 dostępna będzie inteligentna opaska Hykker SmartyFit 3 w atrakcyjnej cenie 49,99zł, a już dzisiaj jej pierwsza recenzja

 Zanim jednak zapoznacie się z wideo-recenzją, kilka informacji jakie producent zamieścił w oficjalnym komunikacie.

SmartyFit 3 to inteligentna opaska zaprojektowana z myślą o aktywnych osobach, zwłaszcza zaczynających przygodę ze sportem lub po prostu oczekujących podstawowych opcji smartwatcha w rozsądnej cenie. Dzięki licznym funkcjom opaska stanie się nieodłącznym towarzyszem codziennych sesji treningowych, ale nie tylko. Jak wygląda i co potrafi nowe urządzenie marki Hykker?

Ergonomiczny design

SmartyFit 3 przykuwa uwagę swoim designem, a za sprawą smukłej, okrągłej koperty wyróżnia się na tle pozostałych opasek tego typu. Jej sercem jest dotykowy wyświetlacz OLED, czytelny również w słońcu. Opaska standardowo prezentuje datę, godzinę, poziom naładowania baterii oraz pomiary spośród wielu trybów do wyboru, jakie oferuje. Wyświetlacz aktywuje się po dotknięciu, a wygodę jego nieustającego noszenia zapewnia elastyczny i lekki silikonowy pasek. Ponadto gadżet jest nowoczesny, utrzymany w kolorze głębokiej czerni, dzięki czemu wygląda naprawdę dobrze i pasuje nie tylko do sportowych stylizacji. Warto też dodać, że opaska ma budowę modułową, tzn. że jej bazę można dowolnie odczepiać od paska i nosić osobno – w kieszeni albo przyczepioną do plecaka lub smyczy za pomocą dołączonej do zestawu zawieszki.

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Co natomiast potrafi nowa opaska Hykker? SmartyFit 3 mierzy liczbę przebytych kroków, pokonany dystans, spalone kalorie oraz nadzoruje sen. Do tego ma funkcję zegarka z datownikiem, alarm/budzik i powiadomienia wibracyjne, które można dowolnie ustawić zgodnie ze swoimi potrzebami. Co ciekawe, SmartyFit 3 ma również funkcje powiadamiania o przyjściu połączenia telefonicznego i wiadomości sms oraz bezprzewodowego wyzwalania migawki aparatu w smartfonie, która umożliwia zdalne wykonywanie zdjęć. Te opcje sprawiają, że mamy do czynienia z prawdziwie inteligentną opaską.

Wszystkie funkcje wspiera dedykowana aplikacja, kompatybilna z systemem Android (do pobrania z Google PlayStore), dzięki której opaskę można zsynchronizować ze smartfonem. Z kolei za bezprzewodową łączność SmartyFit 3 z telefonem odpowiada energooszczędny moduł Bluetooth 4.0.
Opaska SmartyFit 3 jest wyposażona w wydajny akumulator Li-ion zapewniający czas czuwania urządzenia do 10 dni. Jej wiele funkcji pozwala ograniczyć liczbę noszonych przy sobie gadżetów, a przy okazji zaoszczędzić miejsce i pieniądze.

Opaska inteligentna SmartyFit 3 marki Hykker w cenie 49,99 zł dostępna będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka od poniedziałku 24 września do 7 października br. lub do wyczerpania zapasów.

Tyle wstępu, przejdźmy teraz do wideo-recenzji opaski  Hykker SmartyFit 3