Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Hykker KLAWIATURA z touchpadem front

Już w najbliższy czwartek 7 grudnia w Biedronce pojawi się wyjątkowa klawiatura bezprzewodowa z touchpadem HYKKER Smart. Urządzenie pełni rolę tradycyjnej klawiatury oraz myszy i pozwala wygodnie sterować telewizorami SMART TV, konsolami i laptopami na odległość. Produkt sprawdzi się w domu oraz pracy i z pewnością ucieszy wszystkich, którzy znajdą go pod choinką. Jak zwykle przygotowaliśmy dla was wideorecenzję tej klawiatury tak więc zapraszam do oglądania

Na początek jednak kilka informacji od producenta

Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Smart marki Hykker doskonale łączy w sobie cechy tradycyjnego urządzenia oraz myszy komputerowej. Jest uniwersalna i zapewnia większą wygodę użytkowania niż klawiatury wyposażone jedynie w Bluetooth, ponieważ posiada touchpad. Touchpad to nic innego, jak panel dotykowy, który zapewnia możliwość łatwiejszego sterowania telewizorem smart TV, przeglądania internetu i wpisywania tekstu z kanapy, fotela czy łóżka nawet z odległości do 10 metrów. Pozwala sterować wieloma innymi urządzeniami i świetnie sprawdza się także w przypadku małych komputerów podłączanych do telewizorów, konsol a nawet tabletów. W efekcie sterowanie urządzeniami multimedialnymi jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne.

Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Smart charakteryzuje się smukłą, elegancką dla oka i minimalistyczną konstrukcją oraz wykonaniem z materiałów bardzo dobrej jakości. Wbudowany panel dotykowy z dwoma dużymi przyciskami zapewnia wygodę i precyzję obsługi. A dzięki klawiszom o niskim profilu pisanie jest nie tylko komfortowe, lecz też bardzo ciche. Dzięki temu produkt znajduje swoje zastosowanie w domowym, prywatnym użytku oraz w firmach.

Klawiaturę zasilają dwie baterie - paluszki AAA. Urządzenie jest także wyposażone w tryb oszczędzania energii.

Produkt jest kompatybilny z komputerami/laptopami z system Windows: 95/98/ME/XP/Vista/7/8/10 oraz MAC, konsolami, a także platformami Smart TV (Tizen, Android, WebOS). W zestawie znajduje się wypinany odbiornik USB, zapewniający łączność między klawiaturą, a innymi urządzeniami.

Urządzenie posiada znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności.

Klawiatura multimedialna z touchpadem Smart marki Hykker znajdzie się w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 79,90 zł. Oferta ważna jest od 7 do 20 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Zapraszam do naszej recenzji.