Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Motorola one Zoom ROW Brushed Bronze PDP HERO

Dzisiaj recenzja najmocniejszego smartfona od Motoroli czyli modelu Motorola One Zoom.  Jego atutem jest poczwórny aparat z optyczną stabilizacją obrazu oraz trzykrotnym zumem optycznym  pozwalającym na wykonywania bardzo dobrych jakościowo zdjęć. Trzeba też zwrócić uwagę na ponadprzeciętne wykonanie telefonu oraz wyjątkowy design. Czy jednak opłaca się go kupić? przekonajcie się.

Motorola one zoom z pierwszym systemem czterech aparatów. Z sensorem o rozdzielczości 48 Mpix* i optyczną stabilizacją obrazu OIS, optycznym zoomem o wysokiej rozdzielczości, ultraszerokokątnym obiektywem i innymi funkcjami, smartfon ten zapewnia Ci doskonały aparat do uchwycenia każdej sytuacji.

Dzięki zaokrąglonym krawędziom i precyzyjnemu wykonaniu ze szkła - motorola one zoom świetnie leży w dłoni i znakomicie wygląda. Na eleganckim, satynowym matowym szkle 3D, które pokrywa tylną obudowę, praktycznie nie widać odcisków palców i zabrudzeń. Co więcej, kultowe logo motorola dyskretnie dostarcza świetlne powiadomienia.

Recenzja Motoroli One Zoom