Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Manta LED9500S EMPEROR ANDROID front

Manta LED9500S EMPEROR to nowy model telewizora opartego na najnowocześniejszym systemie ANDROID z dużym i czytelnym 50-calowym ekranem w rozdzielczości Full HD, z unikalną funkcją E-Share. Manta EMEPROR to znacznie więcej niż tylko telewizor! To multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny!

Wbudowana funkcja E-Share jest dużym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu telewizora Manta LED9500S EMPEROR.
Zarządzanie plikami ze smartfona* na ekranie 50-calowego telewizora nigdy nie było tak proste. Dzięki unikalnej funkcji E-share poprzez łączność WiFi w każdej chwili można bezprzewodowo wysłać zdjęcia lub filmy ze smartfona* na ekran telewizora i przeglądać je w gronie rodziny czy przyjaciół. W sytuacji, gdy pilot zdalnego sterowania do telewizora Manta EMPEROR zgubi się, a właśnie zaczyna się mecz... można bez obaw użyć smartfona*, który z powodzeniem zastąpi pilota.

ANDROID TV to zdecydowana przewaga nad SMART TV.
W porównaniu do systemów SMART TV opartych o zamknięte platformy jak Tizen czy Web OS, telewizor Manta LED9500S EMPEROR oferuje bezpośredni dostęp do osobistego konta Google oraz Sklepu Play firmy Google, z którego można pobrać preferowane aplikacje. Użytkownik może korzystać w płynny sposób z serwisów, takich jak: Netflix, Player TVN, Cyfrowy Polsat GO, HBO GO i wielu innych. W telewizorze zainstalowane są popularne aplikacje: YouTube, przeglądarka internetowa, Twitter, Facebook oraz menadżer plików.
Seria telewizorów Manta EMPEROR wyróżnia się na tle rynku otwartym systemem ANDROID, który zaczyna być rewolucją technologiczną w świecie telewizorów ze względu na nieograniczone możliwości użytkowania. Obecnie Android używany jest przez ok. 86%** nabywców smartfonów na świecie, którzy korzystają z milionów aplikacji. Naturalną koleją rzeczy jest zatem ekspansja systemu w telewizorach i multimediach. Międzynarodowe koncerny oferują funkcję SMART TV w zamkniętych platformach opracowanych przez własne działy rozwoju, czyli decydują jakie aplikacje będą dostępne dla ich klientów.

Nowoczesny wygląd i dodatkowe funkcje.
Manta LED9500S EMPEROR charakteryzuje się najlepszym odwzorowaniem kolorów, nowoczesnym designem i cienką ramką otaczającą ekran. Wyposażony został w tryb hotelowy oraz nagrywarkę PVR. Posiada dużą ilość wbudowanych złączy: 2 x HDMI i 3 x USB. Telewizor Manta LED9500S EMPEROR zostanie niewątpliwe doceniony przez miłośników gier dzięki wejściu PC VGA.

Gwarancja najwyższej jakości potwierdzona usługą Door to Door .
Warto podkreślić, że wszystkie telewizory marki Manta są montowane w polskiej fabryce, a do ich montażu zostały zastosowane komponenty światowych liderów w dziedzinie produkcji podzespołów elektronicznych. Telewizory Manta EMPEROR objęte są usługą szybkiego serwisu Manta Express Door to Door przez okres gwarancyjny 24 miesięcy 
Sugerowana cena detaliczna (brutto): 1.799 PLN
Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/androidtvled9500s
Specyfikacja techniczna Manta LED9500S EMPEROR ANDROID:
Przekątna ekranu: 50" / 126 cm
Rozdzielczość: 1920x1080
Tuner DTV: DVB-T/C ( MPEG4, MHEG - 5 UK )
Jasność: 200 cd / m2
Moc głośników: 2x8
Zasilanie: AC100 - 240 V
Waga: 13.7 kg
Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Dodatkowe funkcje: PVR, tryb hotelowy
Akcesoria w zestawie: pilot, instrukcja obsługi, baterie do pilota
Moc znamionowa: mniej niż 130 W
VESA: 200 x 200
Wymiary telewizora bez nóg: 665.2mm x 1131.8mm x 84.2 mm
Wymiary telewizora z nogami: 723.6mm x 1131.8mm x 259.7mm
Android: 4.4
CPU: 4 Core A5 1.55 GHz
EMMC FLASH (ROM): 5 GB Nano Flash
DDR (RAM): 512 MB DDR
Złącze: RF, HDMI x2, Android tv - USB2.0x2, Funkcja Media USBx1, COAX, Y PB PR, Earphone, VGA, PC Audio, CI, SCART, AV IN, RJ45.
Technologie poprawy Dźwięku: Redukcja szumów
Smart TV: ESHARE, facebook, twitter, youtube, przeglądarka internetowa, odtwarzacz plików multimedialnych, google store
Podłaczenie smartfona: za pomocą Eshare w przypadku telefonu z systemem Android
Typ Panelu: FULL HD
Klasa Energetyczna: A
Moc standardowa: 76 W
wymiary opakowania: wysokość x długość x głębokość: 720 mm x 1190 x 135 mm

*Dotyczy smartfonów opartych o system Android
**Źródło: Raport Gartner 2016