Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

V3 Viper mały

09.01.2018 - Allview, Europejska marka produkująca smartfony i tablety, obecna na rynku od ponad 13 lat, wprowadza na rynek nowy smartfon V3 Viper, najbardziej kompaktowe urządzenie z serii Viper, wyposażone w atrakcyjny 5,5-calowy wyświetlacz o formacie 18:9. V3 Viper to telefon Dual SIM, pierwszy smartfon Allview z funkcją Podwójnego WhatsApp`a oraz działający na najnowszym systemie Android™ 8.0, Oreo.

 

“V3 Viper kontynuuje kierunek rozwoju jaki obraliśmy dla serii Infinity  – wyświetlacz o formacie 18:9. Zamierzamy rozszerzać gamę smartfonów o wyglądzie premium w naszym portfolio, a V3 Viper  spełnia najwyższe wymagania . To piękny, kompaktowy smartfon, wyposażony w wiele użytecznych funkcji dla najbardziej aktywnych użytkowników, którzy szukają szybkich rozwiązań pozwalających na sprostanie codziennym wyzwaniom”, mówi Lucian Peticila, założyciel Allview.

IML Art

Smartfon jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, srebrnym i złotym. Wszystkie trzy wersje wykorzystują technologię IML Art, która dodaje urządzeniu blasku oraz designu 3D, dzięki lekko zaokrąglonemu tyłowi. V3 Viper jest smuklejszy i węższy od swojego poprzednika oraz może być
z łatwością obsługiwany za pomocą jednej ręki.

AVI

V3 Viper wyposażony został w asystenta głosowego AVI oraz jest trzecim smartfonem, obok X4 Soul Infinity i X4 Soul Vision, który wykorzystuje platformę sztucznej inteligencji. Asystent AVI jest ciągle uaktualniany o nowe wersje z dodatkowymi funkcjami.

Tryb Upiększania Twarzy na filmach wideo oraz selfie grupowe

V3 Viper wyposażony jest w przedni aparat fotograficzny o rozdzielczości 13MP z lampą błyskową LED oraz funkcją Upiększania Twarzy na filmach wideo, która za pomocą algorytmu funkcji upiększania automatycznie wykrywa twarze, nawet na filmach wideo. Funkcja Grupowego Selfie dostarcza większej panoramy dla zdjęć grupowych, utworzonych z 3 wykonanych po sobie zdjęciach. Główny aparat również posiada rozdzielczość 13MP i również wyposażony został w funkcję Upiększania Twarzy na filmach wideo oraz szybki zoom.

Łatwość użycia

V3 Viper zawiera jedne z najszybszych funkcji do korzystania z aplikacji:

  • Szybkie powiadomienia (nieodebrane połączenia, odebrane wiadomości, powiadomienia mediów społecznościowych) za pomocą prostego dotknięcia ekranu, bez wchodzenia
    w aplikacje.
  • Funkcja szybkiego wyszukiwania aplikacji.
  • Możliwość zmiany rozmiaru układu ikon (3x4, 4x4, 4x5, 5x5), w przypadku gdy użytkownik potrzebuje mniej lub więcej aplikacji na stronach pulpitu.

Smartfon wyposażony został w 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci Flash, którą można rozszerzyć nawet
o 256GB za pomocą karty microSD w trybie Single SIM oraz akumulator o pojemności 3000mAh.

V3 Viper od dziś dostępny jest w przedsprzedaży, w cenie 899 PLN. Więcej informacji o nowym urządzeniu dostępne jest na stronie produktowej V3 Viper.