Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

 

P9 Energy Sm

P9 Energy S to urządzenie które wprowadza powiew świeżości do serii Energy, dzięki połączeniu przedniego aparatu fotograficznego o rozdzielczości 13MP, dedykowanego do zdjęć selfie, oraz 5000mAh akumulatora, zapewniającego zwiększony czas pracy na akumulatorze bez ładowania. “Rodzina urządzeń Energy, jest jedną z tych, dzięki którym marka Allview stara się dotrzeć do aktywnych, niezależnych i ciekawych życia ludzi.

P9 Energy S jest smartfonem, który odpowiada na potrzeby pasjonatów zdjęć Selfie, ale również tych, którzy potrzebują większej wydajności 

i nieskończonej energii do codziennej aktywności.”, mówi Lucian Peticila, założyciel Allview.
PełenEnergii
Akumulatora P9 Energy S zapewnia do 403 godzin w stanie czuwania oraz prawie 22 godzin czasu rozmów. Ładowanie urządzenia przez 10 minut zapewnia nawet 90 minut czasu rozmów, 50 minut surfowania po Internecie lub wykonanie niemal 1760 zdjęć selfie.
SuperSelfie
13MP przedni aparat fotograficzny wyposażony został w lampę błyskową LED oraz wykonuje niezwykle jasne selfie, nawet w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia. Funkcja upiększania twarzy dopasowuje odcień skóry i podkreśla tylko najkorzystniejsze cechy. Ponadto, 13MP aparat wyposażony został w PDAF (Phase Detection Auto Focus), pozwalający na niezwykle szybkie wyostrzanie obrazu w przypadku zdjęć wykonywanych w ruchu.


Wyzwaniem zespołu Allview było umieszczenie potężnego akumulatora w smukłej obudowie, dzięki czemu korzystanie z telefonu jest możliwie najprostsze. Wynikiem tego było niezwykle smukłe urządzenie o grubości wynoszącej jedyne 8.9mm oraz metalowej tylnej obudowie. Dzięki technologii inCell, ekran dotykowy został zintegrowany w 5,5-calowy wyświetlacz IPS Full HD, z ekranem 2.5D oraz chroniony przed uszkodzeniami za pomocą szkła ochronnego. Smartfon został wyposażony w przedni czytnik linii papilarnych, który jest bardzo prosty w obsłudze, dla ochrony danych urządzenia.
Specyfikacja P9 Energy S
Procesor Octa-Core, 3GB RAM i 32GB Flash
Slot 3w1: 2 sloty dla kart SIM, z łącznością 4G Dual Mode, zarówno w standardach FDD, jak i TDD, oraz slot dedykowany dla karty microSD
Przedni czytnik linii papilarnych
Funkcja pilota, za pomocą aplikacji pilota oraz wbudowanemu modułowi podczerwieni.
Koncepcja FastPass, opracowana we współpracy z Google™ oraz MediaTek dla czystszego i wydajniejszego systemu operacyjnego
P9 Energy S od dziś dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 1049 zł. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie nowego urządzenia.