Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

IMG 6172x

ZTE rośnie w siłę. Smartfony firmy są powszechnie dostępne już w ponad 160 krajach świata. Firma współpracuje także z 231 operatorami komórkowymi na całym świecie oraz 300 dystrybutorami. Dla ponad 50 kluczowych operatorów na świecie ZTE jest najważniejszym partnerem, który dostarcza zintegrowane rozwiązania. Wszystko to możliwe było do osiągnięcia dzięki ogromnym inwestycjom w działy R&D, dzięki którym ZTE stało się światowym liderem w opracowywaniu i wdrażaniu technologii 5G.

To także zasługa odpowiednio dobranego portfolio produktów konsumenckich łączących wysoką jakość, nowoczesne rozwiązania i atrakcyjną cenę.


Nowe hasło ZTE - Leading 5G Innovation

Na stoisku ZTE dziennikarze oraz odwiedzający targi goście mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami Pre-5G, w tym z pierwszym na świecie telefonem zdolnym pobierać dane z prędkością dochodzącą do 1 Gb/s. Gigabitowy telefon ZTE opiera się o mobilną platformę Qualcomm Snapdragon 835 ze zintegrowanym modemem Snapdragon X16 LTE. Telefon wykorzystuje zaawansowaną technologię agregacji pasm, technologię 4x4 MIMO czy modulację 254-QAM. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom opracowanym w laboratoriach ZTE, telefony ery Pre-5G mogą pobierać dane dziesięciokrotnie szybciej niż urządzenia pierwszej generacji LTE. Co więcej, sama konstrukcja telefonu jest trzykrotnie wydajniejsza od obecnych konstrukcji, aby umożliwić łatwe i szybkie przetwarzanie ogromnej ilości danych pobranych w bardzo krótkim czasie. To najbardziej nowatorska konstrukcja telefonu na rynku już dziś dopasowana do działania w sieciach nowej generacji.

Pierwszy telefon z Chin współpracujący z Google Daydream

Odwiedzający stoisko ZTE mogli samodzielnie przekonać się, jak w praktyce działają gogle wirtualnej rzeczywistości Google Daydream. ZTE Axon 7 to pierwszy telefon chińskiego producenta, który współpracuje z tym rozwiązaniem. Axon 7 jest jednym z najpopularniejszych smartfonów w USA, które umożliwiają zanurzenie się w fascynujący świat wirtualnej rozrywki. Użytkownicy doceniają Axona 7 za konkurencyjną cenę, ale także efektywność VR, gdzie opóźnienia działania są mniejsze niż 20 milisekund.

Nowe urządzenia w rodzinie ZTE Blade V8

Rodzina smartfonów ZTE Blade jest obecnie dostępna w 60 krajach. Skierowana jest ona do osób młodych, ciekawych świata i cieszy się ich uznaniem na całym globie.
Modele Blade V8 oraz Blade V8 mini wyposażone zostały w nowoczesny aparat z dwoma obiektywami. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie na zdjęciach pięknego efektu Bokeh czy też zmiana głębi ostrości już po wykonaniu ujęcia. Zaawansowany aparat może wykonywać zdjęcia w trybie HDR, nagrywać materiały w zwolnionym tempie, tworzyć time-lapsy czy też nagrywać wideo pokazujące ruch gwiazd na nocnym niebie. Blade V8 wyposażono w ekran o przekątnej 5,2 cala, natomiast jego wersja mini posiada ekran 5-calowy.

Teraz do rodziny V8 dołączy model V8 Lite, który jest bezpośrednim następcą ciepło przyjętego w Polsce modelu V7 Lite. Telefon wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor, Androida Nougat czy choćby wielofunkcyjny skaner linii papilarnych 3D – a wszystko to zamknięte jest w eleganckiej metalowej obudowie. Więcej szczegółów technicznych, ceny i dostępność telefonu na polskim rynku zostaną podane wkrótce.