Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

RS14248 original jpg noalpha

Wyróżnij się w tłumie dzięki nowemu smartfonowi Muze B3, który łączy w sobie najnowsze trendy designerskie i elegancję dzięki zaokrąglonej obudowie, ekranowi 2.5D oraz nowoczesnej kolorystyce.

 

Firma Prestigio oficjalnie wprowadziła do sprzedaży nowy smartfon z Androidem 6.0, czterordzeniowym procesorem oraz obudową dostępną w 3 kolorach. Muze B3 to nie tylko modny design, ale również wysoka wydajność pracy, co zapewne docenią osoby, które nie uznają kompromisów pomiędzy stylowym wyglądem, specyfikacjami technicznymi i ceną.

Użycie wysokiej jakości materiałów, z których wykonany został smartfon oraz zakrzywiony ekran pokryty szkłem 2.5D sprawiają, że Muze B3 wyróżnia się spośród innych urządzeń dostępnych na rynku.

Zastosowanie jednego z najbardziej popularnych rozmiarów - 5 calowego ekranu HD wykonanego w technologii IPS zapewni wysoki komfort osobom, które wykorzystują smartfon do czytania, pracy, grania lub oglądania filmów.

Umieszczenie szybkiego czterordzeniowego procesora MT6580 1,3 GHz oraz pamięci 1 / 8 GB zagwarantują płynną pracę nawet w przypadku działania wielu aplikacji w tym samym czasie, a wykorzystanie najnowszych funkcji systemu Android 6.0 w trybie oszczędzania baterii Doze sprawi, że Muze B3 będzie pracował o wiele dłużej.

Wyposażenie smartfona w 8-megapikselowy aparat fotograficzny wykorzystujący technologię Backside Illumination (BSI) oraz lampę LED-flash umożliwi zrobienie wysokiej jakości zdjęć oraz filmów wideo niezależnie od ilości światła.

Smartfon Prestigio Muze B3 jest oferowany w sugerowanej cenie detalicznej 349 PLN i można go nabyć w sklepach z elektroniką użytkową oraz w popularnych sklepach online.