Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

ZTE Gigabit phone

ZTE, jeden liderów rynku smartfonów, po raz 13 pokazuje swoje najnowsze produkty. W tym roku pokazany został projekt „Gigabit Phone”, pierwszy na świecie smartfon, który umożliwia pobieranie danych z prędkością aż do 1Gb/s.

Firma ZTE niezależnie wdrożyła rozwiązanie Pre5G Giga+, które można zaimplementować w smartfonach i routerach. Odwiedzający stoisko ZTE będą mogli na własne oczy zobaczyć pobieranie danych z prędkością 1Gb/s na smartfonie „Gigabit Phone” i przekonać się tym samym, że firma ZTE jest liderem technologii 5-tej generacji zwanej z angielskiego “5uper Generation”.

Osiągnąć prędkość 1Gb/s

Smartfon ZTE “Gigabit Phone”, wyposażony jest w najnowszy processor firmy Qualcomm® model Snapdragon™ 835 ze zintegrowanym modemem Snapdragon X16 LTE. Aby osiągnąć prędkość 1GB/s, co daje nam 10-krotny wzrost szybkości pobierania względem początków technologii LTE, konieczne było zastosowanie technologii jednoczesnego użycia (agregacji) wielu pasm, anten w standardzie 4x4 MIMO i modulację 256-QAM.

Dzięki wykorzystaniu technologii 5G lub Pre5 Giga+ smartfon ZTE “Gigabit Phone” może pobierać dane ponad 3-krotnie szybciej, niż w najpopularniejszym dzisiaj standardzie LTE Cat6. Jest to kamień milowy w dziedzinie rozwoju sieci i przybliża masowe wdrożenie technologii sieci 5-tej generacji.

ZTE jest przekonane, że szybkość pobierania 1GB/s stanie się standardem, między innymi dzięki systemom i sieciom 5-tej generacji przygotowanych przez biura rozwojowe ZTE. Choć teraz jest to trudne do wyobrażenia, ale podniesie to możliwości korzystania ze smartfonów w sieci na niewyobrażalne dzisiaj poziomy.


Prędkość, która zmieni twoje życie - zapomnij o aplikacjach
Technologia pokazana w smartfonie “Gigabit Phone” zmieni nasze przyzwyczajenia w korzystaniu ze smartfona i pozwoli na popularyzację takich rozwiązań jak panoramiczne wirtualne wideo 360°. To jednak nie koniec możliwości! Dostęp do danych w chmurze nie będzie się różnił od danych zapisanych lokalnie. Czeka nas również wyższa jakość rozrywki, szybki dostęp do muzyki i filmów w najwyższej jakości oraz usługa „Instant Apps”, która wyeliminuje potrzebę pobierania i instalowania aplikacji.
Skok jakościowy jaki niesie ze sobą smartfon „Gigabit Phone” nie tylko zrewolucjonizuje komunikację, ale jest ważnym fundamentem dla nowej ery mobilnej technologii 5G.

“Jesteśmy podekscytowani mogąc przedstawić pierwszy na świecie smartfon z prędkością pobierania do 1Gb/s. Dzięki nowemu urządzeniu, sposób w jaki ludzie pozostaną połączeni z siecią zostanie zmieniony na zawsze” – powiedział rzecznik prasowy firmy ZTE. „Skoncentrowanie się na technologii 5-tej generacji jest jednym z kluczowych priorytetów globalnego rozwoju firmy ZTE. ZTE planuje wykorzystać swoje doświadczenie w technologii 5G we współpracy z rządami i partnerami biznesowymi w celu szybszego wejścia w nadchodzącą erę 5G.”

Podczas targow MWC2017, ZTE skupi się na najnowszej ewolucji 5G, zaawansowanych zastosowaniach chmurowych, rozwijaniu Internetu rzeczy oraz urządzeniach o zapierającym dech wzornictwie. Stoisko firmy ZTE jest zlokalizowane na stanowisku 3F30 w hali numer 3, Fira Gran Via, Barcelona. Odwiedzających nasze stoisko zapraszamy do zapoznania się z produktami demonstracyjnymi najnowszych technologii ery komunikacji, obejrzenia emocjonującego holograficznego filmu i poznania środowiska Google Daydream na smartfonie ZTE Axon 7. Zapraszamy także do zapoznania się z najnowszymi smartfonami z podwójnymi aparatami ZTE Axon 7 Max i ZTE Blade V8.