Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

mantaforto008

Allview, podczas największych targów elektroniki mobilnej – Mobile World Congress w Barcelonie, zapowiedziało X4 Soul Style. Smartfon, który stawia przede wszystkim na pozytywne doznania użytkownika poprzez elegancką konstrukcję, wyjątkową jakość zdjęć, jak również najnowsze rozwiązania technologiczne.


“Pasjonat fotografii znajdzie w serii X4 Soul smartfony, które pozwolą odkryć nowe możliwości tej sztuki, natomiast X4 Soul Style celuje przede wszystkim w fanów selfie. Autoportrety stały się fenomenem w mediach społecznościowych: lubimy pokazywać się z naszej najlepszej strony, być w centrum uwagi, zostać docenionym. A X4 Soul Style pozwala opanować sztukę selfie do perfekcji”, zapewnia Lucian Peticila, General Manager Allview.
Z przednim aparatem o rozdzielczości 16Mpx, przesłoną f/2.0 oraz funkcją Wypełniania Światłem, zaprojektowaną w ten sposób, aby równomiernie rozprowadzać światło na fotografowanym obiekcie, smartfon X4 Soul Style wykona jasne zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia. Aparat korzysta ze specjalnego algorytmu reprodukcji kolorów, tak by były one możliwie wiernym odzwierciedleniem rzeczywistych odcieni. Co więcej, funkcja Piękna Twarz jest dostępna zarówno na zdjęciach, jak i filmach, dla wszystkich osób znajdujących się w kadrze.


Z drugiej strony, główny aparat o rozdzielczości 13Mpx, z przesłoną f/2.0 oraz autofokusem zapewnia wiele funkcji do uzyskania wyraźniejszych zdjęć i nagrań wideo.
X4 Soul Style punktuje również w kategorii autonomii użytkowania, poprzez najbardziej pojemny akumulator w serii Soul – 4,010mAh – w smukłej, zwartej konstrukcji. Technologia Dual Core systemu Turbo Ładowania w mniej niż godzinę pozwala na uzyskanie wystarczająco dużo energii na cały dzień korzystania z telefonu. Testy wykazały, że w pełni naładowany akumulator gwarantuje 5.5 godziny odtwarzania wideo, 50 godzin ciągłego słuchania muzyki lub 20 godzin rozmów w sieci 3G.
Wyposażony w 64-bitowy procesor Octa-Core 2GHz oraz 4GB pamięci RAM, X4 Soul Style oferuje płynne doświadczenia użytkowania. 64GB wbudowanej pamięci wewnętrznej można rozbudować do 128GB poprzez kartę microSD. Urządzenie działa w oparciu o system operacyjny Android 7.0, Nougat, zapewniając intuicyjny i przejrzysty interfejs.
X4 Soul Style to smartfon Dual SIM z łącznością 4G Dual Mode, w standardach FDD oraz TDD. Obie karty SIM mogą również pracować w częstotliwościach 3G. Telefon posiada 5.5-calowy wyświetlacz Full HD IPS, wyróżniający się bogatą paletą kolorów.
Smartfon został wyposażony w przedni czytnik linii papilarnych, który umożliwia błyskawiczny dostęp do menu, w zaledwie 0.3 sekundy.
X4 Soul Style z dniem dzisiejszym został udostępniony w przedsprzedaży, w cenie 1399 zł. Wysyłki rozpoczną się 21 kwietnia 2017 roku.
Wraz z wprowadzeniem na rynek nowego smartfona z serii Soul, Allview otrzymało nagrodę Europejskiego Partnera Android za wdrażanie innowacyjnych i kreatywnych technologii smartfonów, tabletów oraz urządzeń bezprzewodowych. Podczas tego wydarzenia, Benoit Tabaka - Senior Policy Manager, Google EMEA – powiedział: „ W 2007 roku, gdy platforma Android została uruchomiona, smartfony były luksusową rzadkością. Chcieliśmy to zmienić – pobudzić kreatywność oraz zwiększyć możliwości wyboru dla konsumentów – i to podziałało. Android oznaczał dla producentów, że nie muszą już kupować lub budować od zera drogich mobilnych systemów operacyjnych. W rezultacie, smartfony stały się dostępne większej liczbie ludzi. Jesteśmy zadowoleni, że w dowód naszego sukcesu możemy odznaczyć Allview nagrodą Europejskiego Partnera Android”.