Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Allview V2 Viper S press

Allview przedstawia smartfon V2 Viper S, telefon z systemem operacyjnym zoptymalizowanym, aby osiągnąć najszybsze i najwydajniejsze działanie. Przyszli użytkownicy V2 Viper S cieszyć się będą prędkością 4G Dual Mode, w obu standardach FDD oraz TDD. Ponadto, pliki powyżej 20MB będą mogli pobierać szybciej dzięki funkcji Turbo Pobieranie, która korzysta jednocześnie z połączenia Wi-Fi, jak i 4G/3G.

„Opracowany przez Google™ oraz firmę MediaTek, V2 Viper S jest pierwszym w historii smartfonem, którego oprogramowanie zostało opracowane w koncepcji FastPass, rozwiązanie to daje użytkownikowi pełną swobodę w wybraniu aplikacji, które chce zainstalować. Z czystym, zoptymalizowanym systemem operacyjnym, V2 Viper S osiąga czas reakcji na poziomie zbliżonym do najpopularniejszych smartfonów na rynku”, mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.

V2 Viper S jest smartfonem Dual SIM wyposażonym w procesor Octa-Core, system operacyjny Android™ 6.0, Marshmallow oraz 3GB pamięci RAM i 32GB pamięci Flash. Korzystając z  dedykowanego gniazda na kartę microSD przestrzeń na dane może zostać rozbudowana nawet do 128GB.

Wykonany z materiałów, które zapewniają użytkownikowi pewny uchwyt, V2 Viper S łączy elegancki wygląd z wydajnością. Wyraziste kolory oraz doskonała jasność na 5.5-calowym wyświetlaczu IPS Full HD to zasługa zastosowania innowacyjnej technologii LTPS (Low Temperature Poly Silicon) LCD. W ten sposób wyświetlacz wyróżnia się również szybkością reakcji na komendy użytkownika, niskim zużyciem energii oraz wysoką kulturą pracy.

Wykonany z 6 soczewek, aparat główny o rozdzielczości 16Mpx, dzięki zastosowaniu 3 diod LED, zapewnia zwiększoną czułość w warunkach słabego oświetlenia. Aparat przedni o rozdzielczości 5Mpx stanowi jego idealne uzupełnienie.

V2 Viper S jest również wyposażony w czujnik podczerwieni, dzięki czemu może być stosowany do zdalnego sterowania innymi urządzeniami elektronicznymi.

V2 Viper S od dzisiaj dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 1099 zł, a jego wysyłka rozpocznie się 4 listopada 2016. Klienci, którzy do dnia wysyłki zdecydują się na jego zakup w naszym sklepie internetowym otrzymają w prezencie tablet AX501Q.