Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

Bluboo Xtouch 01X

Metalowy Bluboo Xfire 2 z czytnikiem biometrycznym za 349 zł 
Dobra specyfikacja, aluminiowa obudowa i czytnik linii papilarnych, a to wszystko za 349 zł – Bluboo Xfire 2 można już kupić w Polsce. W pakiecie otrzymamy 5-calowy ekran, obsługę dwóch kart SIM, czterordzeniowy procesor oraz Androida 5.1 Lollipop. 

Telefon na każdą kieszeń to najbardziej trafne określenie, opisujące Bluboo Xfire 2 – zarówno pod kątem ceny, jak i gabarytów. W metalowej obudowie znajduje się czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 1,30 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, którą – tradycyjnie – można rozbudować do 64 GB za pomocą karty microSD.

Zapisane dane można zabezpieczyć, blokując dostęp odciskiem palca. Umieszczony z tyłu czytnik linii papilarnych odblokuje urządzenie, a także zażąda uwierzytelnienia podczas włączania zainstalowanych aplikacji.

Cały dzień pracy z dala od ładowarki ma zagwarantować litowo-jonowa bateria o pojemności 2150 mAh.

Za fotograficzne możliwości Bluboo Xfire 2 odpowiadają dwie kamery – frontowa o rozdzielczości 5 Mpix, oraz główna z matrycą 8 Mpix. Zdjęcia i filmy są prezentowane na 5-calowym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości 1280x720 pikseli.

Sugerowana cena detaliczna Bluboo Xfire 2 wynosi 349 PLN brutto.

Podobnie jak wszystkie smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, jest on objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, należy zwrócić uwagę na specjalny hologram.

W sprzedaży jest też dostępny Bluboo Xtouch. Kosztuje 899 PLN brutto i oferuje m.in. frontowy czytnik linii papilarnych, specjalnie zaprojektowaną tackę SIM 3-w-1 (jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM i karty micro SD) oraz tryb szybkiego ładowania, który może przydać się zarówno osobom bardzo aktywnym zawodowo, jak i zapominalskim.