Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

2

Rozpoczęliśmy! Dziś do przedsprzedaży w sieciach handlowych trafia najnowszy smartfon Sony Xperia™ X! Naszą ofertę wzmacnia niestandardowa akcja promocyjna, dzięki której każdy klient, który do 29 maja kupi Xperię X, otrzyma voucher na jedną z ponad unikatowych 60 atrakcji!
Seria smartfonów Xperia X, którą zaprezentowaliśmy podczas targów MWC w Barcelonie, jest uosobieniem nowej wizji marki Sony Mobile. Do popularnych i uznanych cech aparatu fotograficznego, baterii i designu dodaliśmy nowe warstwy inteligentnej technologii, co sprawia, że każdy dzień użytkowników Xperii staje się bardziej uporządkowany, inteligentny i prostszy.
Kolejna generacja aparatu w smartfonach Xperia przenosi spontaniczne ujęcia fotograficzne na nowy poziom, pozwalając na wykonywanie ostrych zdjęć nawet w ostatniej chwili dziejących się wydarzeń. Dzięki najnowszej funkcjonalności ‒ Predictive Hybrid Autofocus ‒ żaden szybko poruszający się obiekt, który znajdzie się w kadrze obiektywu, nie zostanie zarejestrowany jako nieostry! Xperię X cechują znakomite parametry techniczne, świeży wygląd, ulepszona technologia aparatu oraz inteligentne zarządzanie baterią.


‒ Użytkownicy stawiają naszym urządzeniom wysokie wymagania, a Sony robi wszystko, by im sprostać. Aparaty w smartfonach mają być coraz szybsze, robić ostre zdjęcia bez rozmycia, dobrze działać w słabym świetle. To są obszary, które wymagają nieustannego doskonalenia technologii ‒ mówi Tsutomu Sato, Product Marketing Director w Sony Mobile Communications.
Małgorzata Górnicz, Channel Marketing Manager w Sony Mobile Communications dodaje: ‒ W ślad za poszukiwaniami najnowszych rozwiązań technologicznych w smartfonach przyszła także refleksja związana ze świadomym użytkowaniem urządzeń mobilnych. Poświęcając coraz więcej czasu nowinkom technicznym, wpatrując się w ekrany i pilnując newsów z mediów społecznościowych, często zapominamy o świecie, który roztacza się wokół nas. Przegapiamy ważne chwile, nie mamy czasu dostrzec ich piękna, zatrzymać się, spojrzeć dookoła, wyżej, obok. Z tą właśnie myślą koresponduje nasz pomysł na akcję promującą przedsprzedaż ‒ chcemy umożliwić posiadaczom Xperii X przeżycie niezwykłych momentów. Zatrzymać ich na chwilę, pozwolić im odczuć zupełnie nieoczekiwane emocje.


Mechanizm akcji promocyjnej jest prosty. Wystarczy w jednym ze wskazanych poniżej sklepów kupić Xperię X w terminie do 29 maja 2016 roku, by wraz ze smartfonem otrzymać voucher od Sony ‒ numer rezerwacyjny można będzie znaleźć w kopercie dołączonej do opakowania.


Kolejnym krokiem, na który użytkownik ma czas do 31 sierpnia, jest rejestracja na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/sonyxperia. Wpisanie w polu rejestracyjnym numeru vouchera otwiera drogę do grupy 62 starannie wyselekcjonowanych atrakcji z Galerii Sony. Później trzeba tylko uzgodnić termin i ‒ można cieszyć się wyjątkową chwilą dzięki Xperii X!
Czy jest w czym wybierać? Oczywiście! Przejażdżka prawdziwym czołgiem T-55? Spływ kajakowy? Masaż tajski? A może degustacje piwa w ciemności lub wizyta w spa? Relaksacyjna sesja floatingu? Czy może jednak polska uczta dla dwojga? Albo coś ekstremalnego: zwiedzanie kopalni, rafting przełomem Dunajca lub dream jump z dachu stadionu miejskiego we Wrocławiu?
To tylko niewielka część wspaniałych przeżyć, które czekają na szczęśliwych posiadaczy najnowszych modeli smartfonów Sony! Regulamin akcji promocyjnej dostępny jest tutaj. Oferta z wyjątkowym prezentem dotyczy wyłącznie smartfonów Sony Xperia X.
Smartfony Xperia X można kupić w przedsprzedaży w następujących sklepach i sieciach handlowych: Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn, Media Expert, Neonet, Sferis, 4 CV, Komputronik, sklepy Sony Centre, e-shop Sony Mobile, Xkom, Morele.net i M-point. Do wyżej wymienionych sieci w najbliższym czasie dołączą równie sklepy internetowe operatorów sieci Plus, T-Mobile oraz Play.


Pozostałe smartfony z serii Xperia X, czyli Xperia X Performance i Xperia XA będą dostępne w przedsprzedaży w e-shopie Sony Mobile ‒ http://eshop.sonymobile.com/pl/campaign/xperiaxseries

Ceny smartfonów Xperia X w przedsprzedaży: Sony Xperia™ X ‒ 2599 zł, model Xperia X Performance ‒ 3099 zł. Xperię XA można kupić za 1299 złotych.