Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

X3 Soul mini

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 10 lat, wprowadza dziś do sprzedaży smartfona X3 Soul mini.

Dołącza on do trzeciej generacji smartfonów serii Soul i wyróżnia się smukłym, eleganckim designem.

- X3 Soul mini to smartfon wykonany z metalu, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia. Ma on starannie wbudowane komponenty i należy do naszej flagowej serii Soul - mówi Lucian Peticila, General Manager Allview. - Smartfon zaskoczy użytkowników również ceną, która jak na urządzenie prawie w pełni wykonane z metalu, jest bardzo przystępna.

            Wymiary smartfona zostały dopasowane tak, aby korzystanie z urządzenia było jak najbardziej wygodne dla użytkowników. Dzięki grubości 7,2mm smartfon jest wygodny w użyciu za pomocą jednej dłoni. Obudowa zapewnia równomierne odprowadzenie ciepła tak, aby zoptymalizować jego działanie.

            X3 Soul mini to smartfon Dual SIM LTE, alternatywnie na obu kartach (FDD i TDD). Urządzenie wyposażone jest w 64-bitowy procesor Quad Core i 1GB pamięci RAM. Smartfon pracuje na systemie Android™ 5.1, Lollipop. 16GB pamięci Flash można rozszerzyć za pomocą karty microSD do 128GB, w trybie single SIM.

            5-calowy wyświetlacz IPS HD wykorzystuje technologię ONCELL i Pełną Laminację, oferuje intensywne kolory i doskonałą jasność, podczas gdy szkło 2,5D dopełnia wyrafinowany wygląd urządzenia.

            Aparat główny 13MP z pięcioma soczewkami, ma wbudowane dodatkowe funkcje, jak Śledzenie ruchu, Time Lapse i Żywe zdjęcie. Nowością jest funkcja Picture in picture (obraz w obrazie), która umożliwia jednoczesne korzystanie z aparatu głównego i przedniego 5MP, czego rezultatem jest połączenie dwóch zdjęć w jedno. 

            Akumulator 2350mAh zapewnia do 720 minut rozmów i do 235 godzin w trybie czuwania. Energię można oszczędzać, aktywując minimalistyczny interfejs, który pozwala na dostęp jedynie do Połączeń, Kontaktów, Wiadomości i Zegara.

            Przechowywanie plików na smartfonie X3 Soul mini jest bezpieczne, dzięki funkcji Antitheft. Pozwala ona na ustawienie hasła i kontaktów awaryjnych, dzięki czemu wszystkie dane mogą zostać zablokowane lub usunięte za pomocą SMS-a.

            X3 Soul mini dostępny jest od dzisiaj w przedsprzedaży, w cenie 749 zł. Wysyłka urządzeń rozpocznie się 22 lutego 2016 r.

O marce Allview Mobile

Założona w 2004 roku, marka Allview Mobile jest obecna na rynku IT&C w Polsce, Bułgarii, Niemczech, Czechach, na Węgrzech, w Holandii, Mołdawii, na Słowacji, w Grecji, Serbii, Rumunii, Hiszpanii, Macedonii, Słowacji oraz Bośni i Hercegowinie. Urządzenia Allview mają przyjazny interfejs, atrakcyjny design oraz wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne.

Specyfikacje techniczne smartfona X3 Soul mini:

 • ·Smartfon Dual SIM 4G, Tryb Dual, FDD i TDD
 • Metaliczny design, super smukły 7,2 mm
 • Wyświetlacz 5” HD IPS, 2,5D; Pełna Laminacja ONCELL, szkło odporne na zarysowania
 • Procesor: Quad Core 64-bit
 • System operacyjny: Android™ 5.1, Lollipop
 • Aparat główny 13MP, nagrywanie Full HD, Panorama, HDR, Funkcja PIP, Śledzenie ruchu, Time Lapse, Żywe zdjęcie
 • Aparat przedni 5MP z autofokusem
 • Pamięć RAM: 1GB
 • Pamięć Flash: 16GB
 • MicroSD: do 128GB w trybie Single SIM
 • Akumulator: 2,350mAh, Tryb Ekstremalnego Oszczędzania Baterii