Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

SoundBar3.0BT sidex

Soundbar 3.0 BT to idealne rozwiązanie dla osób, których przestrzeń mieszkalna nie pozwala na zakup wielogłośnikowych zestawów kina domowego , również osoby ceniące sobie prostotę i kompaktową budowę docenią ten produkt.

Niewielkie wymiary (900x57x70mm) sprawiają, że Soundbar 3.0 BT  może stać się przenośnym źródłem odtwarzania świetnej jakości dźwięku w domu. Ponadto urządzenie przypadnie do gustu m.in. zapalonym graczom, którzy z pomocą technologii Bluetooth bez trudu będą mogli sparować soundbar zarówno z konsolą, jak i komputerem PC.

Dzięki temu przyjemność płynąca z rozgrywki wzniesie się na najwyższy poziom. Zasięg połączenia bezprzewodowego wynosi aż 10 metrów, co przynosi kolejne korzyści – z urządzeniem można połączyć każdy smartfon lub  tablet bez wstawania z kanapy. Od teraz można cieszyć się muzyką zgromadzoną na telefonie bez zbędnych, plączących się wokół kabli. Oczywiście dla zwolenników bardziej tradycyjnych rozwiązań przygotowano możliwość połączenia soundbaru z zewnętrznymi urządzeniami za pomocą szerokiej palety wejść/wyjść, w tym HDMI.

Za doskonałą jakość dźwięku odpowiadają dwa głośniki o mocy 20W każdy, zamknięte w kompaktowej obudowie o minimalistycznym, nowoczesnym designie.  W porównaniu z zwykłymi odbiornikami telewizyjnym generowany przez Soundbar 3.0 BT dźwięk zapewni pełne głębi, przestrzenne i czyste brzmienia, które zadowolą nie tylko kinomaniaków, ale i także melomanów.

Dla wygody mniej zaawansowanych użytkowników urządzenie wyposażono w zdefiniowane tryby odtwarzania – Music, Normal  oraz News, dzięki czemu za pomocą kilku kliknięć soundbar można przełączyć w najlepiej dostosowany  do różnych rodzajów treści sposób generowania dźwięku.  To gwarancja doskonałych doznań słuchowych – zarówno wtedy, gdy odtwarzana jest ulubiona ścieżka muzyczna z filmu, jak i w trakcie oglądania emocjonującej relacji sportowej.

Producent nie zapomniał również o dołączeniu zestawu pozwalającego na zainstalowanie urządzenia na ścianie.

W wybranych sklepach będzie także dostępny model Lark Soundbar 3.0 BT Radio z budowanym odbiornikiem radia FM. Cały komplet wyposażony został w pilot do zdalnego sterowania.

Soundbar 3.0 BT w sugerowanej cenie 299 zł

Soundbar 3.0 BT Radio w sugerowanej cenie 349 zł

Specyfikacja techniczna Soundbar 3.0 BT

  • Bluetooth + NFC
  • Liczba kanałów: 2
  • Moc całkowita: 2 x 20 W
  • Wbudowany wzmacniacz cyfrowy
  • Dolby Digital
  • Możliwość podłączenia do komputera lub konsoli
  • USB
  • Złącza do podłączenia (Coaxial/Optical)