Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Banner 2

nowosc irobot roomba 886

iRobot Roomba 886 - profesjonalny robot sprzątający

Pod koniec ubiegłego roku przygotowałem dla was recenzję niedrogiego robota sprzątającego marki HOFFEN, która to cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem z waszej strony. Ponieważ po publikacji materiału dostałem bardzo dużo maili z zapytaniem o testy podobnych urządzeń, postanowiłem zwrócić się do jednego z największych producentów robotów sprzątających z prośbą o wypożyczenie któregoś z ich najnowszych modeli, i tak już za kilka dni do naszej redakcji dostarczony zostanie iRobot Roomba 886, którego recenzję będę miał przyjemność dla was przygotować. 

Aby wprowadzić was nieco w temat, poniżej zamieszczam wam kilka informacji dotyczących tego robota

iRobot® Roomba® 886, następca iRobota Roomba 880, już w sprzedaży. Wyposażony w rewolucyjną technologię AeroForce, usuwa do 50% więcej brudu, kurzu, włosów i drobin z każdego rodzaju podłóg, minimalizując konieczność czyszczenia.

Odkurzanie nie może być prostsze niż przy użyciu iRobota Roomba886. Wystarczy nacisnąć przycisk „CLEAN”, a Roomba wykona za nas całą ciężką pracę. Dzięki technologii iAdapt® podejmuje decyzje w czasie rzeczywistym, omija przeszkody, odkurza pod meblami. Efektywnie sprząta podłogę, przejeżdżając przez każdy jej punkt kilkukrotnie, koncentrując pracę w najbardziej zabrudzonych miejscach.

iRobot Roomba 886 jest doskonałym produktem dla osób cierpiących na alergie oraz właścicieli zwierząt domowych. Robot sprząta nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Po prostu ustaw harmonogram pracy robota i zajmij się bardziej przyjemnymi sprawami niż odkurzanie, ciesząc się jednocześnie z czystych podłóg.

Tak jak wszystkie modele iRobota Roomba, 886 posiada wirującą szczotkę boczną, która czyści trudno dostępne przestrzenie w kątach pomieszczeń, wzdłuż krawędzi i ścian. Kompaktowe wymiary robota sprawiają, że bez problemu odkurzy pod meblami. Sprytne czujniki pozwalają mu unikać schodów i innych uskoków. Po skończonej pracy Roomba samodzielnie wróci na stację dokującą by naładować akumulator.

TECHNOLOGIA AEROFORCE™PERFORMANCE CLEANING SYSTEM

Nowa rewolucyjna technologia sprzątania gwarantuje maksymalną wydajność odkurzania, dzięki połączeniu mocy ssania ze skutecznością zbierania brudu.
Przeciwbieżnie obracające się innowacyjne szczotki AeroForce™ zbierają zabrudzenia z każdego rodzaju powierzchni i wciągają brud.
Zastosowane rozwiązania pozwalają na koncentrację przepływupowietrza na szczelnym kanale łączącym szczotki i zbiornik by zwielokrotnić, siłę ssania.
Siła ssąca jest maksymalizowana przez moc silnika i profil turbiny.

iROBOT ROOMBA 886 WYMIATA KONKURENCJĘ

5x większa siła ssąca w porównaniu z poprzednimi seriami iRobota Roomba.
Wielokrotnie odkurza każdy fragment podłogi.
Wykrywa brud i koncentruje pracę na najbardziej zabrudzonych obszarach podłogi.
Manewruje dookoła mebli, odkurza pod nimi (pod łóżkami także!) oraz przy zasłonach.
Sprząta wzdłuż krawędzi. Nie spada ze schodów, omija przeszkody i przewody.
Sprząta w umeblowanych pomieszczeniach nie uszkadzając mebli czy delikatnych przedmiotów.

MNIEJ KŁOPOTÓW Z KONSERWACJĄ

Pozbawione włosia, zapobiegające wplątywaniu się specjalne szczotki AeroForce™ praktycznie uniemożliwiają nawijanie się włosów, więc są łatwiejsze w czyszczeniu niż szczotki z włosia.
Robot wymaga rzadszego czyszczenia.
Większa trwałość części eksploatacyjnych.
Konserwacja robota nie wymaga narzędzi.
Nowy akumulator iRobot XLife™ umożliwia przeprowadzenie dwukrotnie większej ilości cykli sprzątania niż wcześniejszy model, co oznacza, że czas eksploatacji akumulatora zwiększa się*.

Zestaw zawiera:

iRobot Roomba 886
Zintegrowana Stacja Dokująca
Wirtualna Latarnia (wraz z bateriami)
Dodatkowy filtr Aeroforce
Akumulator iRobot XLife (w urządzeniu)
Instrukcja obsługi i Szybki start